Híreink

Ballagás 2024

A mában élj és láss csodát,
élvezd virágok illatát,
a nap az égről rád nevet,
melengeti a lelkedet.

Végy észre apró örömöt,
hétköznapodba költözött
vidító szép varázslatot,
egy kedves embert, állatot,

virágokat, patakot, fát,
a szerelmet, ha rád talált,
s mindent mi jól esik neked,
élvezd a teljes életet.


(Aranyosi Ervin: Az élet szép részlet)

    Ismét elmúlt egy iskolai év, eljött a búcsúzás napja. A mai napon elköszöntek kilencedikeseink tanáraiktól, diáktársaiktól és az iskolától. Az ünnepélyes búcsú osztályfőnöki órával kezdődött, majd az osztályfőnökök kiséretében tanulóink még egyszer végigballagtak iskolánk épületében. Az ünnepi műsor Szabó Rea 8.A osztályos tanuló szavalatával kezdődött, aki Korpos Albert Búcsú című versét szavalta el. A 8 osztályos tanulók nevében Nagy Lilla búcsúzott el ballagó kilecedikeseinktől. Majoros Máté a kilencedikesek nevében köszönte meg az  itt töltött felejthetetlen diákéveket. Végezetül iskolánk igazgatója mondta el ünnepi beszédét. A Vámbéry díjak átadása után a hagyományos koszorúzással ért véget az ünnepi esemény.

Az összes fotó a ballágásról az alábbi linken érhető el:
https://drive.google.com/drive/folders/1L4AsXvVLGfnVtlvdD46wHZzrvQovgmyu?usp=sharing

Legfrisseb hírek

Közelgő esemény

Elérhetőségek

Hviezdoslav utca 2094/2, 92901 Dunajská Streda

  • 001npedit2
  • 002efsr
  • 003pop3