Szakkörök

Szakkörök 2018/19

Iskolánk elsődleges feladatai közé tartozik a tehetséggondozás és az egyéni fejlesztés. A tanórákon kívül tanulóinknak lehetőségük nyílik bekapcsolódni szakköreinkbe, ezáltal felkészülni a magasabb szintű kihívásokra. A 2018/19-es tanévben a következő szakköröket kínáljuk:

Szakkörök jegyzéke
a 2018/2019-es iskolai évben

S.sz. Kör megnevezése magyarul Időpont Kör megnevezése szlovákul Pedagógus neve Rövidítés Osztály
1. Mozgásgyakorlatok kedd: 6.ó
szerda: 6.ó
Pohybové cvičenia Bartakovics Eleonóra PNS 1. A
2. Mozgásgyakorlatok kedd: 7.ó
csütörtök: 7.ó
Pohybové cvičenia Oravecz Hedvig PNS 1. B
3. Mozgásgyakorlatok kedd: 6.ó
szerda: 6.ó
Pohybové cvičenia Csörgő Marianna PNS 1. C
4. Mozgásgyakorlatok H, SZ, CS
7:30 - 8:00
Pohybové cvičenia Vörös Mária PC 2. A
5. Mozgásgyakorlatok hétfő: 6.ó
szerda: 6.ó
Pohybové cvičenia Bánki Melinda PC 2. C
6. Mozgásgyakorlatok hétfő: 6.ó
szerda: 6.ó
Pohybové cvičenia Tükör Diana PC 2. B
7. Meséről mesére hétfő: 6.ó,
kedd: 5.ó
Svet rozprávok Bernáth Andrea SVR 2. D
8. Meséről mesére H, K, SZ, CS
7:30 - 8:00
Svet rozprávok Bugár Edit SVR 3. A
9. Meséről mesére H, K, SZ, CS
7:30 - 8:00
Svet rozprávok Horváth Tamás SVR 3. C
10. Futball kör kedd: 7.ó
csütörtök: 7.ó
Futbalový krúžok Mészáros Péter FUT 3. B
11. Versenyfelkészítő hétfő: 6.ó
péntek: 7:15 - 8:00
Príprava na súťaže  Bogyai Orsolya PNS 4. A
12. Versenyfelkészítő kedd: 12:45 -13:30
csütörtök: 12:45 -13:30
Príprava na súťaže
 
Varga Éva PNS 4. B
13. Versenyfelkészítő hétfő: 6.ó
péntek: 6.ó
Príprava na súťaže   Nagy Zsuzsa PNS 4. C
14. Informatika gyakorlatok szerda: 7-8.óra Cvičenia z informatiky Patai József CVI 5-9. évf.
15. Matematika gyakorlatok hétfő: 7.ó, 8.ó Cvičenia z matematiky Bögi Piroska CVM 5-8. évf.
16. Matematika gyakorlatok hétfő-kedd: 7.ó Cvičenia z matematiky Fekete Lívia CVM 9. évf.
17. Matematika gyakorlatok szerda-csütörtök: 7. ó Cvičenia z matematiky Fekete Lívia CVM 9. évf.
18. Fizika gyakorlatok kedd: 8.ó
szerda: 8.ó
Cvičenia z fyziky Görcs Melinda CFY 7. évf.
19. Matematika gyakorlatok kedd: 7.ó
szerda: 7.ó
Cvičenia z matematiky  Balogh Szilveszter CVM 7.C
20. Matematika gyakorlatok szerda: 7.ó
kedd: 7.ó
Cvičenia z matematiky Ozorák Erika CVM 5-7. évf.
21. Újságírási szakkör hétfő: 7-8.ó Krúžok žurnalistiky Ozorák Erika 5-9. évf.
22. Fizika gyakorlatok hétfő: 7-8.ó Cvičenia z fyziky (FO) Gáspár Mária CFY 8. évf.
23. Biológia gyakorlatok csütörtök: 7-8.ó Cvičenia z biológie (BO) Duben Beáta CVB 5-9. évf.
24. Biológia gyakorlatok szerda: 7-8.óra Cvičenia z biologie
(BO, környezetvédelem)
György Judit CVB 5-8. évf
25. Kémia gyakorlatok

szerda: 8. óra 

csütörtök: 7. óra

Cvičenia z chémie (CHO) Tamási Andrea CVCH 7-9. évf.
26 Katedra verseny kedd: 7.ó
péntek: 7.ó
Príprava na súťaž Katedra Domonkos Tímea CVK 6-9. évf.
27. Geográfia gyakorlatok kedd: 7.ó
szerda: 7.ó
Cvicenia z geográfie  Kitanovics Beáta GEO 5-8. évf.
28. Magyar nyelvi
 gyakorlatok
hétfő: 7.ó
szerda: 7. ó
Cvičenie z maďarského jazyka Buzgó Mária CMJ 6., 9. évf.
29. Magyar nyelvi
 gyakorlatok
kedd: 7.ó
hétfő: 7.ó
Cvičenie z maďarského jazyka
(helyesírási verseny)
Török Angelika CMJ 7-8. évf.
30. Magyar nyelvi
gyakorlatok
szerda 7-8. óra Cvičenie z maďarského jazyka Gróf Ramóna CMJ 9.B
31. Magyar nyelvi
 gyakorlatok
szerda: 7-8.ó Cvičenie z maďarského jazyka Muzslay Éva CMJ 7. évf.
32. Magyar nyelvi
 gyakorlatok
kedd: 7-8.ó Cvičenie z maďarského jazyka Bartal Csóka Adriána CMJ 7. évf.
33. Képzőművészeti szakkör szerda: 7-8.ó Výtvarný krúžok  Kiss Márta VYK 5-9. évf.
34. Képzőművészeti szakkör péntek 14.30-16.00 Výtvarný krúžok  Kiss Márta VYK 1-4. évf.
35. Versenyfelkészítő csütörtök: 7-8.ó Príprava na súťaže
(Rovásírás)
Papp Szilvia PNS 6-9. évf.
36. Szlovák nyelvi gyakorlatok kedd: 7.ó
csütörtök: 7.ó
Cvičenia zo slov. jazyka  Varga Márta CSJ 9. évf.
37. Szlovák nyelvi gyakorlatok és szlovák nyelvű társalgás hétfő: 7.ó
szerda: 7.ó
Cvičenia zo slov. jazyka a
konverzácia v slovenskom jazyku
Tóth Marianna CSJ 6-7 évf.
38. Szlovák nyelvi gyakorlatok kedd: 7.ó
 csütörtök: 7.ó
Cvičenia zo slov. Jazyka Kovács Éva CSJ 9. évf.
39. Floorball szerda: 16,30-18.00 Floorball Kálmán Miklós FLB 5-9. évf.
40. Floorball péntek: 13,30-15,00 Floorball Kálmán Miklós FLB 5-9. évf
41. Atlétika csütörtök: 14:15 - 16:15 Atletika Medgyes Renáta ATL 2-4. évf.
42. Atlétika hétfő: 14:15 - 16:15 Atletika Medgyes Renáta ATL 5-9. évf.
43. Kézilabda szerda 14.15-17.00 Hádzaná Halász Agáta HZ 1-4. évf.
44. Kézilabda péntek 14.15-17.00 Hádzaná Halász Agáta HZ 5-9. évf.

Elérhetőségek

Hviezdoslav utca 2094/2, 92901 Dunajská Streda

  • dummy+421 31 552 53 85

  • dummy mj.vambery@gmail.com