Híreink

Rendhagyó honismereti óra a Vámbéryben

     2024. április 10-én ellátogatott hozzánk Dunaszerdahely polgármestere, JUDr. Hájos Zoltán.
    Nagy izgalommal készültünk a találkozóra, már hetekkel korábban projekteket készítettünk, miközben sok kérdés megfogalmazódott bennünk. Vajon, hogyan lehet egy várost igazgatni, milyen lehet Dunaszerdahely polgármesterének lenni?
    Nagyon örülünk, hogy a találkozó alkalmával minden kérdésünkre választ kaptunk, akár munkájáról, családjáról hobbijáról, városunk történelméről, kulturális életéről kérdeztük. Sok érdekességet osztott meg velünk városunkról és annak működéséről. Elmondta, hogy mennyire szereti Dunaszerdahelyt, és minden nap arra törekszik, hogy még szebb, jobb, gazdagabb, boldogabb legyen ez a város.
    Most már tudjuk mennyire elfoglalt, mennyit dolgozik. Ezúton szeretnénk megköszönni, hogy bokros teendői mellett ránk is szakított időt, csupa szív- lélek embert ismertünk meg benne, jó humorral.

Büszkék vagyunk rá, hogy ő a mi városunk polgármestere!

002

003

004

005

006

008

Közelgő esemény

Elérhetőségek

Hviezdoslav utca 2094/2, 92901 Dunajská Streda

  • 001npedit2
  • 002efsr
  • 003pop3